Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Specialista na Slovinsko - Ubytování

SlovinskoHlavní strana » Ubytování

Ubytování

 

Bled

Městečko Bled se svým jezerem a jeho okolím je jednou z nejkrásnějších Alpských rekreačních destinací, která nabízí nezapomenutelné zážitky, příjemný odpočinek a relaxaci s možností strávení aktivní či sportovní dovolené. Bled je situován uprostřed čísté přírody, téměř v centru Julských Alp. Relativně nedaleko se nacházejí lyžařská centra jako je Vogel, Kranjska Gora či Krvavec, který je už součástí sousedního masívu Kaminských Alp. Kromě sjezdového lyžování si milovníci zimních sportů užijí i množství tras pro běžkaře. V blízkém okolí Bledu se vinou divoké toky řek Sava a Soča, které skýtají vynikající podmínky pro rafting či kanyoning. Zobrazit celý text »

Možnosti ubytování v této lokalitě

 

 

 

Termální lázně

Termální lázně sdružené do skupiny Panonske Terme patřící společnosti SAVA, poskytují vynikající možnosti relaxačních, zdravotních i aktivních pobytů či sportovních soustředění a to ve všech kategoriích ubytovacích zařízení. Patří sem Terme Ptuj, Banovci, Radenci, Lendava a Terme 3000 v Moravských Toplicích. Tyto destinace jsou ideální volbou pro strávení rodinné dovolené, pro romantické pobyty, poznávací pobyty za vínem, cyklistikou, golfem, i pro sportovní soustředění. Zobrazit celý text »

Možnosti ubytování v této lokalitě

 

 

 

Slovinské pobřeží

Slovinské pobřeží měří 46,6 kilometru. Města Piran, Izola a Koper, která leží na mořském pobřeží, vábí návštěvníky svou středověkou atmosférou. Koper se svým historickým jádrem je považován za jednu z nejmalebnějších lokalit severní části Istrijského poloostrova. Izola je přímořské město s bohatou rybářskou tradicí. Většina turistického ruchu se soustřeďuje na východní straně v Simonově zálivu, kde se nachází přímořské letovisko s plaveckými zařízeními, hotely a restauracemi. Celý Piran, staré přístavní město, je chráněn jako kulturní a historická památka. Zachoval si svůj středověký ráz s úzkými uličkami a hustou zástavbou, s domy stoupajícími terasovitě od mořské hladiny ke kopcům a dodávajícími celé oblasti typickou středomořskou atmosféru. Portorož je turistické město, které se pyšní nejstarší turistickou tradicí ve Slovinsku a nabízí pohodlné hotely a moderní plavecké bazény, restaurace a množství akcí všeho druhu; jde o oblíbené místo konání konferencí.

 
RybařeníPenzion JindřichohradeckoUbytování Česká KanadaJižní ČechyPenzionStrmilovChata cyklistikaChatyČeská KanadaRybník chataPramice chataChata Česká KanadaSportovní rybolov

Copyright © SAVA Trade, s.r.o., 2008–2009 | kontakt | mapa stránek | powered by phpRS | webdesign: Loužecký.cz