Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Specialista na Slovinsko - Reference

SlovinskoHlavní strana » Reference

Reference

Sava Trade organizovala pro HC Chrudim soustředění ve Slovinsku

Ještě před začátkem nové sezóny a před prvním nazutím bruslí čekalo tým šestidenní soustředění ve Slovinsku. Kdo by si ale myslel, že se budou "válet" u moře, byl na velkém omylu.
V podhúří Alp, v lázeňském městečku se zajímavým názvem Moravské Toplice, absolvovali poslední část suché letní přípravy. "Mužstvo odjelo k soustředění již v neděli odpoledne a trenér Hosták měl k dispozici celý dvacetitříčlenný kádr, se kterým počítal do sezony," sdělil redakci generální manažer týmu Petr Tankos.

     

"Do pátečního večera, kdy odjížděli domů, čekala hráče celkem ostrá příprava, která spočívala ve výbězích po okolních kopcích, posilování a celkovém nabírání fyzické zdatnosti a obratnosti. Druhým, a neméně důležitým bodem, proč jsme takovéto netradiční soustředění uspořádali, je určitě fakt, že sloužilo ke stmelení kolektivu. Oproti loňskému ročníku prošel tým přeci jenom dosti velkou obměnou, a tak bylo hrozně důležité, aby se kluci mezi sebou lépe poznali. A to je vždycky lepší v nějakém, pro ně neznámém prostředí, kde se musí spolehnout jen sami na sebe." 

RybařeníPenzion JindřichohradeckoUbytování Česká KanadaJižní ČechyPenzionStrmilovChata cyklistikaChatyČeská KanadaRybník chataPramice chataChata Česká KanadaSportovní rybolov

Copyright © SAVA Trade, s.r.o., 2008–2009 | kontakt | mapa stránek | powered by phpRS | webdesign: Loužecký.cz